Platforma

Pakabinama platforma sensorinės integracijos metodo užsiėmimams vesti – būtinas treniruoklis atsargiems vaikams, kurie bijo prarasti tvirtą atramą po kojomis.

Platforma

Rekomenduojami žaidimai ir pratimai

Aukštis

Pasiūlykite vaikui užlipti ant platformos. Minkštų modulių pagalba, taip pat keičiant sviedinio pakabinimo aukštį ir būdą, apsunkinkite arba palengvinkite lipimą ant platformos.

Pusiausvyra

Pasiūlykite vaikui atsistoti ant pakylos ir laikyti balansą ant dviejų kojų, po to ant vienos; abiem rankomis įsikibus į tvirtinimo virves/ viena ranka/ visai nelaikant/ išskečiant rankas į šalis. Pakeiskite sviedinio pakabinimo būdą – tai pakeis sviedinio balansines savybes.

Ledo nuolauža

Vaikas guli ant platformos pilvu į apačia ir laikosi už jos kraštų. Pakaitomis banguojant. kelkite platformos kampus. Vaiko užduotis yra išsilaikyti ant „ledo nuolaužos“.

Žingsniai

Vaikas, stovėdamas ant Platformos, mažais žingsneliais eina nuo vieno galo iki kito, nuo vienos kabančios virvės iki kitos.

Sraigtasparnis

Vaikas guli ant platformos pilvu į apačią ir laikosi už pakylos ar virvės kraštų. Pasukite platformą keletą kartų ir atleiskite. Pasukti platformą bus lengviau, jei tvirtinimo taškai yra arti vienas kito.

Manipuliavimas daiktais ant siūbuojančios platformos

Pasiūlykite vaikui stovint, sėdint ar gulint ant pilvo arba nugaros gaudyti daiktus ir mesti juos suaugusiam į rankas arba į taikinį. Spardykite kamuolį ar kitą daiktą koja. Tuo pačiu platforma turėtų tapti „plaustu“, siūbuojančiu ant bangų. Taip pat, galite pasiūlyti vaikui tokių užsiėmimų, kaip piešimas, lipdymas iš plastilino ir pan.

Čiuožykla

Platforma yra pakabinama kampu, vienas kraštas yra aukščiau už kitą arba vienas iš kraštų remiasi į grindis. Vaikas šliaužia per kliūtį, pradedant nuo jos apatinio krašto. Stovėdamas ant platformos viršaus vaikas lipa ant batuto, statinė, rąsto. Viršutinis kraštas pakeltas virš grindų 50 cm ar mažiau, apatinis guli ant grindų. Vaikas lipa aukštyn ir leidžiasi žemyn pasvirusia platforma.