Tunelis

Didžiulis audinys, kuris leidžia vaikams saugiai patirti judėjimą labai nestabiliu paviršiumi, integruojant informaciją iš vestibulinės, propriorecepcinės, regos ir motorinės sistemos. „Must have“ bet kuriam tikram jutimo kambariui

Tunelis

Rekomenduojami žaidimai ir pratimai

Praeiti Tuneliu galima šliaužiant, keturiomis ar stovint. Pasistenkite, kad tunelis būtų sunkiau įveikiamas, siūbuodami jį ir keisdami kabinimo būdą. Pavyzdžiui, pakeitus tvirtinimų pozicijas, Tunelį galima paversti „akordeonu“, įsivaizduojant jį kaip „siautėjančią jūrą“.

Tunelio kliūčių ruožas

Rekomenduojame pasinaudoti galimybe užpildyti Tunelį atskirais moduliais ar jų deriniais, kad modifikuoti jo poveikį nervų sistemai. Pamokėlių pradžioje tai gali būti tik vienas minkštas modulis, kuris neleidžia laisvai praeiti sviediniui.

Diskretiška vieta

Tunelį galima naudoti kaip slaptavietę. Tunelyje galite padaryti pertrauką nuo pratimų – tam uždenkite vaiką antklode. Taip pat galite pasiūlyti savo vaikui įrengti jaukų lizdelį tunelyje, naudojant minkštus modulius, žaislus, antklodę.

Žaidimo maršrutas

Patariame pažadinti vaiko vaizduotę. Pavyzdžiui, galite naudoti Tunelį kaip „keliuką“ „statybinių medžiagų“ gabenimui į „statybinę aikštelę“. Sekantis variantas – pasiūlykite vaikui įveikti kalnų tarpeklius drebančiu tiltu bei ieškoti „lobių“ jūros dugne.

Tarpeklis

Pratimui jums reikės pagalbininko. Vaikas yra tunelyje. Staiga tunelis užsidaro iš abiejų pusių (iš vienos pusės nesandariai). Vaikas turi šliaužti pro tarpą. Kad tunelis būtų siauresnis, prie vieno iš karabinų galite prikabinti tvirtinimo kilpas. Jeigu jūsų tunelyje yra 12 tvirtinimo kilpų, pakabinkite jas poromis ant 6 karabinų.

Kliūtis

Vaikas randasi Tunelyje. Vienoje pusėje tunelio yra kalnas minkštų modulių. Staiga tunelis užsidaro iš kitos pusės. Bet išlipti iš jo vis tiek galima, tereikia perlipti per kliūtį arba ją išardyti.

Stipruolis

Stovėdamas tunelyje vaikas, maždaug pilvo lygyje, atsiremia į tunelio sienas, pirmiausia rankomis, paskui kojomis. Tuo pačiu metu, tunelio sienos atsiskiria, o vaikas kaba ore ir laikosi šios pozicijos. Grįžti į pradinę padėtį rekomenduojama pirmiausia nuleidžant vieną koją, tada kitą.

Taip pat. pabandykite atlikti gimnastikos užsiėmimą tunelyje, atlikdami paprastus pratimus, tokius kaip „tiltukas“, „žvakė“ ir kt.